My Diet Clinic - dietetyk w Krakowie i Tarnowie

Dietetyka

Masz dość głodówek, restrykcyjnych i jałowych diet, braku energii, złego samopoczucia oraz nadmiernych kilogramów?

Zależy Ci na indywidualnym podejściu i profesjonalnej opiece żywieniowej?

Szukasz kogoś, kto przeprowadzi Cię przez proces odchudzania?

Chcesz zadbać o zdrowie, zbudować trwałe nawyki żywieniowe i wprowadzić drobne zmiany, które znacząco poprawią jakość Twojego życia?

Pragniesz nauczyć się samodzielnego i intuicyjnego planowania posiłków?

Szukasz usług na najwyższym poziomie?

 

Jeśli tak to współpraca z MY DIET CLINIC jest dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki współpracy dietetycznej?

  • Przeprowadzę szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy, przeanalizuję wyniki Twoich badań, skupię się na czynnikach, które do tej pory utrudniały u Ciebie proces odchudzania/zdrowego odżywiania
  • Wspólnie omówimy Twoje aktualne potrzeby, cele oraz sposób ich realizacji
  • Stworzę kompleksowy program dietoterapii szyty na miarę dla Ciebie, który będzie dostosowany do Twojego stylu życia, aktywności fizycznej i preferencji smakowych.
  • Otrzymasz ode mnie narzędzia, które zmotywują Cię do działania oraz monitorowania postępów
  • Pokażę Ci, że nie musisz rezygnować ze wszystkiego, aby cieszyć się długofalowymi efektami.
  • Nauczysz się jak prawidłowo komponować posiłki, aby dostarczyć organizmowi wszystko to, czego potrzebuje
  • Zbudujesz trwałe nawyki żywieniowe, dzięki czemu zapomnisz o restrykcyjnych dietach, efekcie „jo-jo” i będziesz cieszyć się wymarzoną sylwetką przez lata.
  • Pozostaniemy w stałym kontakcie, gdyby pojawiły się u Ciebie jakieś wątpliwości lub gorszy moment

Co oferuje MY DIET CLINIC?

Dietetyka kliniczna

dietoterapia w problemach zdrowotnych

Oferta jest szczególnie skierowana do kobiet, borykających się z problemem wypadania włosów i kłopotami z cerą, co często powiązane jest z zaburzeniami hormonalnymi (PCOS, zaburzenia miesiączkowania, hiperandrogenizm, hiperprolaktynemia), chorobami tarczycy (niedoczynność, nadczynność, Hashimoto), insulinoopornością czy zaburzeniami mikrobioty jelitowej.

Pozostałe obszary dietetyki klinicznej: choroby układu krążenia (nadciśnienie, miażdżyca), celiakia, nieswoiste choroby zapalne jelit, IBS, łuszczyca, ŁZS, dietoterapia jako wsparcie płodności.

Odchudzanie i kształtowanie sylwetki

Chcesz trwale schudnąć, ale nie wiesz jak to zrobić? Jesteś zniechęcony_a licznymi próbami odchudzania, które nie przyniosły żadnych efektów, lub efekty były krótkoterminowe, a po nich nastąpił efekt „jo-jo”? Masz dość nieustannych wyrzeczeń, głodówek, podporządkowywania życia pod dietę? Mogę Ci pomóc. Skorzystaj z wiedzy dietetyka, który nauczy Cię odpowiedniego podejścia do odżywiania i zdrowego stylu życia oraz skomponuje dla Ciebie spersonalizowany program odchudzania. Dzięki temu skutecznie schudniesz i zadbasz o swoje zdrowie. Jedynym sposobem, aby cieszyć się trwałymi efektami, jest dieta, którą realnie będziesz w stanie utrzymać.

Edukacja żywieniowa

W ramach współpracy dietetycznej poza programem żywieniowym w postaci jadłospisu lub propozycji posiłków, otrzymasz indywidualne zalecenia żywieniowe oraz wskazówki, jak nauczyć się samodzielnie komponować posiłki. Nauczysz się jeść intuicyjnie, a także dowiesz się, jak radzić sobie z żywieniem w niesprzyjających okolicznościach (takich jak: brak czasu, stres, wyjazdy na wakacje, czy wyjścia ze znajomymi).

W trakcie współpracy stosuję elementy psychodietetyki oraz korzystam z narzędzi, które ułatwiają proces zmiany i pomagają zbudować trwałe nawyki żywieniowe.

Dieta na zwiększenie masy ciała

Chcesz przytyć, ale mimo wielu prób nie widzisz żadnych efektów? Myślisz, ze taka Twoja „uroda” i osiągnięcie celów sylwetkowych jest niemożliwe? Pokażę Ci, że jest inaczej. Wspólnie poszukamy przyczyn Twojego problemu, następnie opracuję dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, oparty na wysokoenergetycznych oraz odżywczych posiłkach. Zadbamy również o stan Twoich jelit, dzięki czemu wchłanianie składników pokarmowych będzie dużo bardziej efektywne.

Bilansowanie diet wegańskich i wegetariańskich

Układam diety między innymi dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Chcesz ograniczyć spożycie mięsa i produktów odzwierzęcych, ale nie wiesz jak to zrobić, by wciąż dostarczać organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych? Nie masz pomysłów na roślinne posiłki? A może od dłuższego czasu jesteś na takiej diecie, ale czujesz się osłabiony, a Twoje wyniki badań nie są najlepsze? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy dietetyka, który zbilansuje jadłospis pod Twoje potrzeby i stan zdrowia.

Gotowe jadłospisy

Brakuje Ci pomysłów na posiłki? Chcesz jeść zdrowo, ale nie wiesz jak prawidłowo skomponować swój jadłospis? Nie wiesz ile jeść, aby schudnąć lub utrzymać masę ciała? Nie chcesz ciągle myśleć o jedzeniu? Czujesz, że nie potrzebujesz indywidualnej współpracy i chcesz skorzystać z tańszej opcji? Gotowy jadłospis jest dla Ciebie!

Sprawdź jadłospisy 

Umów się na pierwszą konsultację

Nie współpracuję z pacjentami onkologicznymi, osobami z zaburzeniami nefrologicznymi, sportowcami, dziećmi, niemowlętami oraz pacjentami z zaburzeniami odżywiania, którzy nie są pod opieką lekarską/psychologiczną. 

Chcesz upewnić się, czy mogę Ci pomóc?

Napisz do mnie.