My Diet Clinic - dietetyk w Krakowie i Tarnowie

Nazywam się Katarzyna Kieć, jestem dietetykiem klinicznym, założycielką MY DIET CLINIC.

Pomagam kobietom zmienić nawyki żywieniowe na lepsze, zadbać o zdrowie oraz uzyskać trwałe efekty w odchudzaniu.

Dlaczego jesteś w dobrych rękach?

Na własnym przykładzie, a także moich pacjentów, przekonałam się, że dzięki odpowiednim modyfikacjom w diecie i stylu życia można poprawić wyniki badań i cieszyć się zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem przez wiele lat!

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, więc możesz mieć pewność, że zajmę się Twoim problemem kompleksowo.

Obszarami dietetyki klinicznej, którymi interesuję się od wielu lat są endokrynologia oraz dermatologia.

Dlatego też współpracuję z osobami borykającymi się z problemem wypadania włosów, kłopotami z cerą, co często powiązane jest z zaburzeniami hormonalnymi (PCOS, zaburzenia miesiączkowania, hiperandrogenizm, hiperprolaktynemia), chorobami tarczycy (niedoczynność, nadczynność, Hashimoto), insulinoopornością, chorobami jelit czy zaburzeniami mikrobioty jelitowej.

Studia magisterskie z dietetyki ukończyłam na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Jestem również absolwentką Wydziału Farmaceutycznego UJ CM na kierunku Trychologia w kosmetologii. Doświadczenie zdobyłam dzięki stażom i prywatnej praktyce, a także w trakcie studiów spędzając wiele godzin na wszystkich oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie miałam stały kontakt z pacjentami. Od ponad 5 lat regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz na bieżąco śledzę badania naukowe z zakresu żywienia i chorób dietozależnych. Obecnie prowadzę pacjentów online oraz pracuję w gabinetach w Tarnowie i w Krakowie, gdzie współpracuję z lekarzami i innymi specjalistami.